| GLA a întrebat:

Salut, cred ca s eu prea tampit sau lumea prea fudula sau pretentioasa. Am vb cu o fata cateva zile totul ok si azi seara trebuia sa ne vedem dar se pare ca i-am luat cheful cand am intrebat o daca ne vedem la locatie si am dezamagit o ca nu am avut in plan sa o iau de acasa pentru prima intalnire. Ceva de gen a fost asa convorbirea. Eu hai sa stabilim locatia. EA pai nu stabilim cand vi sa ma iei? EU a ba da sa imi dai share location. EA stai putin nu aveai de gand sa vi sa ma iei? EU n am stiu cum procedam daca te iau sau ne vedem la locatie. imi da seen si o intreb daca s-a intamplat ceva si zice ca da ca i-am luat cheful si nu mai iese. frate asa fudule sunt fetele?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In tinerete sant pretentioase, dupa cand ajung urate si nu se uita nimeni la ele accepta sa iasa cu ala care l-a refuzat in tinerete si l-a dispretuit. Atunci individul daca e destept ii zice du-te in p calului de aici si cautati alt fraier. Atunci sa o atinga in sensibilitatea ei. Asa merita astea, numai ca sant multi milogi care dispera dupa ele indiferent de varsta.

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ar fi vrut sa vada cu ce vii sa o iei. Daca veneai cu vreun Logan sau cu tramvaiul, pățeai exact ce ai pățit. E mai bine asa pentru tine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa sunt ele si tu ai fost prost si tot asa.

| Frank51 a răspuns:

Da, așa sunt multe, trebuie să înveți să selectezi mai bine pe viitor, există și fete de nota 10.

| cristimihailov a răspuns:

Ai fost la un restaurant prost si ai primit ceva prost si gatit aiurea.

Ai luat o gura, ai simtit acreala si ai scuipat-o.

Iar acum toate restaurantele sunt la fel.

Intelegi asemanarea?

| mentholinks a răspuns:

Ele gandesc mai mult cu partea de spate-jos.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ai dat tu de una ciudata. Sincer, majoritatea fetelor prefera sa vina ele singure la prima întâlnire la o locație stabilita, având în vedere ca e prima data când se văd. Abordarea ta e buna. La ea a fost problema.

| haileewatson a răspuns:

Asta e, o sa intalnesti si o fata pe gustul la un moment dat. Probabil nu era prea interesata de tine si doar voia atentie. Dar ca regula generala sa stii ca e frumos sa o iei de acasa la prima intalnire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută alta că aia are probleme cu imaginea ei.

Vrea să o vadă lumea că e căutată de cineva unde stă.

| Mopmop a răspuns:

Ai dat peste o printesa.
Da-o in smantana!
Ii cad ovarele daca va intalniti undeva?
Fai viteza si alta la rand.
Cine ii garanteaza ca la prima intalnire unu nu o ia si o duce in padure unde in prealabil are groapa gata sapata?
E plina de impresii.
Daca o iei de acasa de ce o iei daca nu, de ce nu.
Cum o dai tot cu c in pl o dai?

| Saiko10 a răspuns:

Trebuie sa te antrenezi sa il intregi pe Usain Bolt la cat trebuie sa fugi de proaste ca astea.

| Together a răspuns:

Nu te placea prea mult tipa asta. E posibil si sa nu-i fi placut ca nu ii tineai piept, gen sa vrea un tip mai dominant. E greu de zis ce nu i-a placut dar din cum a facut poti fi sigur ca toata discutia nu a impresionat-o prea mult. E posibil si sa nu fi avut de gand sa iasa deloc.

Ia-o ca pe o simpla respinge si treci la urmatoarea.

| DARLINGx a răspuns:

Vei găsii altă fată care să te iubească, Să fiți împreună.
Las-o și cautăți altă fată.
Cam toate sunt asa nu ai ce să le faci happy. dar îți vei găsii o fată care nu va fi asa

| Momentan a răspuns:

Într-adevăr, nu v-ați înțeles. Nu știu care a fost mai fudul, dar tu clar trebuie să înveți ceva din întâmplarea asta.
Bine totuși că ai știut înainte că așa nu îți mai pierzi timpul.
Și stai să vezi că nu-i plăcut nici pentru fete, la prima "întâlnire" să ajungă la destinație sau aproape și să primească atunci scuze/motive pentru care nu poți ajunge.

| Slovcehov a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Dupa mine mereu s-au oferit sa vina fara sa le zic eu. Daca vrei sa te asiguri ca fata e in siguranta, o iei si o aduci de acasa. Tata asa l-a invatat si pe fratele meu, sa mearga mereu dupa fata sau daca se vad ziua pot sa nu o ia, dar macar sa o conduca acasa. Conteaza si unde stai, daca esti nou venit la oras e normal sa ti se para wooow