| Andreidjsjc a întrebat:

Cum îmi pot convinge părinții să mă lase cu câine în casa? Le-am zis că nu lasă par daca îl spăl...(de rasa Amstaff)...

2 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Intereseaza-te ce inseamna detinerea un caine de la achizitinare pana la intretinere inclusiv vaccinuri si mai gandeste-te!
Daca ai un frate mai micut, sub un an, doi e cam acelasi lucru!

| Clytia a răspuns:

Dacă ai discutat de mai multe ori și nu se înduplecă, nu ai ce să faci. Așteaptă până vei locui singur și atunci îți poți lua orice animal îți dorești.