| Males_Cosmy_1993 a întrebat:

Salut, cum pot sa scot o fata in oras? I-am scris o data de ziua ei si mi-a spus că ma îmbrățișează virtual, ea lucreaza ca barman ii place sa posteze diverse băuturi si cafele. Cum o conving că o plac? Dau funda

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi scrii așa.
Așa este viața, mondo cane.
Nu poți fi veselă toată ziua.
Ai zile în care simți că nimeni nu te iubește.
În acea zi, te poți gândi la mine.
Aș dori să ne întâlnim.
Apoi îi pui melodia aceasta.
https://www.youtube.com/watch?v=09mB97c-w9U

| Males_Cosmy_1993 explică (pentru sadrian46):

Esti sigura ca va merge nu vreau sa o pierd sau sa isi faca o impresie negativă despre mine

| sadrian46 a răspuns (pentru Males_Cosmy_1993):

Nu ai cum să o pierzi așa ușor.
Nu sunt sigur 100%.
Dar îți mai dau o sugestie, mai dură.
Poți să ii scrii așa.
=====
Simt de la distanță.
Dacă urmează un război atomic, și rămânem numai noi doi pe o insulă pustie, rasa omenească nu va pieri.
Apoi, după pe ce le scrii pe acestea două una după alta, mai scrii,
Dacă cumva te-am supărat cu ceva, nu lua prea în serios ce am scris aici. Aș dori să ne întâlnim, poate pentru ultima dată, sau pentru totdeauna.