| George12356456 a întrebat:

Cum sa scap de frica de a vorbi cu fete? Nu sunt ultimul speriat de bombe, însă am un oarecare stres când vorbesc cu o fata (mai ales daca o cunosc de puțin timp). Ceva sfaturi? Ofer funda!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ducându-te și vorbind cât mai des până vezi că nu e așa mare lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt la fel ca tine, numai ca mie mi mai usor sa vorbesc cu femei mai mature nu stiu de ce.

| Speranta12 a răspuns:

Ti mai usor cu mature pentru ca mami

| Arahide40 a răspuns:

Vorbeste cu cat mai multe fete si nu o sa mai ai problema asta, incearca sa vorbesti cu oameni straini pe strada, intreaba-i cat e ceasul de exemplu, nu vei mai avea probleme.

| Arahide40 a răspuns (pentru Arahide40):

Si te gandesti prea mult, de asta ti-e frica. nu te mai gandi si bucura-te de moment