| UnAnonymSad a întrebat:

Daca vezi asta inseamna ca am nevoie de ajutor ul tau. Mama mea a murit, iar pe tata nu-l cunosc, Insa mama are Facebook inca nu este pe (inmemoriam) Nimeni din familia mea nu stie cine e tata, si eu imi doresc sa aflu de el de foarte mult timp. Insa nu am de la cine, Ma gandeam ca poate mama a vb cu el pe Facebook dar nu am parola contului. Nu am idee ce sa fac, va rog eu mult ori ce sfat conteaza. P.S : Iubeste-ti familia cat o mai ai, aveti grija de voie, respect maxim!

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Doar asa de la familie prieteni, cunostinte poti sa afli cu cine a avut mama ta o legatura.Cineva trebuie sa o fi vazut cu cineva vreodata si sa afli persoanele care au facut parte din viata ei

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai daca ai e-mailul mamei tale sau telefonul poti schimba parola. Parola n-o poti afla.

| Ax3LdeV a răspuns:

La primăria unde s-au căsătorit cred ca ai putea afla ceva

Răspuns utilizator avertizat