| Mih10 a întrebat:

Salut,deci situatia e ciudata,am o prietena buna la care tin enorm de mult,mereu ii zic nu mai de bine o ajut,as face orice pentru ea,dar ea vorbeste rar cu mine prin mesaj,ea imi zice ca tine la mine dar nu stiu ce sa mai cred si imi este aiurea pentru ca eu am dat totul pentru prietenia asta, ma consuma urat chiar super tare sunt trist uneori pentru ca zice multe dar nu si face....nu stiu ce sa mai cred

Răspuns Câştigător
| PașaHassano a răspuns:

Prieteniile se vad in situatiile limita, oricum cand interesele se pierd se duc si ele

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori se folosește de tine ori e genu care nu simte nevoia să vorbească constant cu o persoană

| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa fii mai indiferent fata de ea. Sa vezi ca te va cauta.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna ca ai dat totul pentru ea?
I-ai cumparat casa, masina, i-ai pus banii in cont bancar... ce sacrifici majore ai facut pentru ea?

| Sofer a răspuns:

Aratăi indiferența ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt genul care se implica foarte mult intr-o prietenie, poate chiar mai mult decat ar trebui. Da-i putin timp, sa vezi ce mai zice. Numai tu iti poti da seama cum se simte ea in preajma ta si daca are un interes sau nu.

| oz_1736 a răspuns:

Tu o vezi drept iubita, ea te vede drept un prieten bun. Inca nu esti iubitul ei. Spune-i despre ce gandesti. Mai depinde si varsta, unii in adolescenta vor sa fie liberi, sa faca ce vor cu cine vor

| OctavianSps a răspuns:

Nu mai cauta increderea in acelasi loc in care nu gasesti.