| AdyAdy1234678 a întrebat:

Salut! Este o fata ce mi-a plăcut foarte mult de ea si i-am spus asta dar ea nu si vreau niște sfaturi cum sa o fac sa fie nebuna dupa mine va rog.

Răspuns Câştigător
| Goddessss a răspuns:

Atâta iti zic ca fata, atâta timp cât ești tot mai lipit de ea, cu atâta ea te place mai puțin.
la fete nu le plac libidinoșii si cei simp

| AdyAdy1234678 explică (pentru Goddessss):

Si ce ar trebui să fac? De exemplu ai spus ca ești fata, am vorbit 2 săptămâni, ai spus ca nu prea îți place să vorbești si chestii de genul. După ceva timp îți trimit ditamai romanu cu tot ce simt pentru tine și asa si tu tot nu vrei. Ce ar trebui sa fac sa te cuceresc? +plus ca i-am luat și floare pe 14 februarie degeaba

| Goddessss a răspuns (pentru AdyAdy1234678):

Când te lasa in umbră, nu te place si punct. cauta alta. sorry

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca innebuneste de tine, ce mai faci cu o fata nebuna?

| Freya1 a răspuns:

Nu poti sa faci un om sa fie nebun după tine daca nu simte. Poti in schimb sa te comporți frumos, sa ii capteze atentia si poate va prinde drag de tine.

| Zuzu1991 a răspuns:

Te duci la ghicitoarea Mafalda, o platesti bine si iti face o vraja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti pese de ea
Sa fii educat
Sa fii inteligent

Eu ca fata asta vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când o fată îți spune că nu te place practic şi logic nu e atrasă de tine deloc
Referitor la întrebarea ta eu personal îți spun să nu te complici mai mult de cât e cazul pentru că dacă tot o bați la cap cu chestia asta nu vei rezolva nimic din contră poate să creadă că eşti disperat iar fetele nu vor un băiat care e disperat, tu i-ai spus ce ai avut de spus ea la rândul ei la fel dacă nu vrea şi nu e chimie nu îți bate capul degeaba totuşi poți fi mai indiferent în situații de genul acesta să vezi dacă te bagă în seamă ea

| luffypk a răspuns:

Daca a zis "nu" acum, acelasi raspuns va fi si peste 10 ani, chiar nu poti schimba nimic la tine ca sa o faci sa te placa, daca nu e interesata din start de tine, n-o sa fie interesata indiferent de ceea ce faci si de oricat incerci.

| BursucDinCluj a răspuns:

Fetele cer de multa atentie dar nu exagerata. Trebuie sa inveti cei place sa vorbesti cu ea pe subiecte care i plac si altele dar daca nu vrea sa fie cu tine dupa toate astea inseamna ca nu-i persoana potrivita pentru tine. Funda plss?

| AdyAdy1234678 explică (pentru BursucDinCluj):

Am vorbit cu ea si ea nu prea vrea. Asta încerc sa o cuceresc cumva

| Adinushhh a răspuns:

Pai... mai bine ai gasi alta fata, din moment ce ea te-a refuzat, e clar ca nu te merita...