| BogdanMarian999 a întrebat:

Eu iubesc o fata si ea ma iubeste pe mine. Vreau sa imi scrieti niste mesaje prin care sa ii spun ca o plac. Mesaje mai lungi, mai scurte, emoționante frumoase etc.

Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai tu nu esti in stare? Trebuie sa ghicim noi ce simti pentru ea? tu nu poti sa scrii singur? Ce mult o iubesti daca nici 10 minute de efort sa-i scrii ceva nu esti in stare.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, concepe-ti singur, asa cum simti, ca noi nu avem habar cum aarta fata aia, cat sunteti de mari sau mici, cesimti tu pentru ea samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Un mesaj scurt. Te plac.
Un mesaj lung. Te plac mult.

| Plato a răspuns:

Trebuie s-o concepi tu. Insa, te poti inspira de la una din cele mai geniale scrisori de dragoste din literatura, cea a lui Marius Pontmercy pentru Cosette. Iti las link s-o vezi.

http://onutzza.blogspot.com/2007/10/o-inima-sub-piatra-fragment-din.html

| RaulBv a răspuns:

Doar fii tu insuti.scrie-i ceva specific tie.fii mereu sigur pe tine si vei vedea ca va finctiona.
sper ca te-am ajutat.