| qieiqpalz a întrebat:

Salut,eu merg la fotbal de ceva timp si eu is la la echipa mare si facem antrenament cu astia mai mici si is vreo 2 cu care ieseam cand eram mai mic si tot fac pe desteptii de cand am inceput sa merg la fotbal(vreo 2 luni). Ce ziceti, le zic antrenorilor sau le palesc 2? Mi-e ca dupa antrenorii o sa vb cu ei cand suntem toti si intr-un fel ma va face de ras ca niste prunci isi bat joc de mine si eu le permit ..eu is calm si nu-mi prea pun mintea cu ei dar deja astia din echipa mea (astia mari) ma iau drept prost.

1 răspuns:
| Ely1234567 a răspuns:

Vorbește cu antrenorul tău sau al lor despre asta dacă vrei sa nu le zică între toți copii spune-i asta antrenorului și o sa îi ia deoparte și le va atrage atenția...