| Alexandru_George_2002 a întrebat:

Salut, eu si cu tatal meu nu prea suntem o "familie" el o are foarte grav cu bautura si am intrat intr-un argument cu el, el mi-a "furat" buletinul" si acum nu vrea sa mi l mai dea inapoi, ce ar trebui sa fac sa il recuperez, am mai pus odata intrebarea asta si am primit numai raspunsuri foarte proaste, vreau raspunsuri serioase, are el voie sa mi fure buletinul fara voia mea?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Cum ti-a sustras el buletinul, profita de momentele cand nu e atent si ia inapoi buletinul. Nu are rost sa intri in conflicte cu el.

| Alexandru_George_2002 explică (pentru Lioana):

Cum sa l iau daca nu stiu unde la pus?

| Lioana a răspuns (pentru Alexandru_George_2002):

Banuiesc ca nu e asa mare casa. Il gasesti tu.

| Denila123 a răspuns:

E, sub alcol, si de aia, pune-i apa, in bautura

| Marin_Laura_Alina_1974 a răspuns:

Du-te la politie si spune ce se intampla