| anonim_4396 a întrebat:

Eu si prietena mea suntem intr-o relatie de 7 luni si azi m-a chemat in oras intr-un parc unde sa imi spune ceva ce trebuia sa imi spuna de la inceputul relatiei noastre.

Ea mi-a marturisit ca ea si sora ei mai mare cand erau mici se jucau cu cainii printre blocuri si au adus purici in casa si de atunci au purici in casa si acum au cativa purici in casa si prietena mea m-a invitat in weekend la ea dar eu nu stiu daca vreau sa merg la ea, mi-e frica sa nu iau purici, ce pareri aveti?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca avea purici in casa te scarpinai in cap si la putulica

| darrio2007 a răspuns:

Fata a fost sincera cu tine. Problema este alta. De ce stau cu purici in casa de atata timp? Nu stiu exact cat. Poate te si incearca sa vada daca tii la ea. Desi nu am mai auzit de asa ceva.

| mihai69 a răspuns:

Dacă au purici de ani de zile, atunci înseamnă că e un jeg de două palme în casa aia...
Dacă ai un costum de neopren (de scafandru), poți să mergi liniștit.

| siriusblack98 a răspuns:

Ei bine,ma bucur ca am auzit-o si p-asta,am mai invatat ceva nou.Mi se pare pur si simplu ridicola povestea. Daca aveau purici in casa de ani de zile, dadeau cu ceva pesticide, puricii mor imediat si de la spray de muste. Daca puricii persista in casa lor, scuza-ma dar aia-s niste oameni mizerabili atunci, asa ceva nu este posibil cu interes pentru igiena.Eu cred mai degraba ca prietena ta te incearca printr-un mod absolut imatur si prostesc.Eu in locul tau m-as duce ca un barbat sa ma conving singur.99% sigur iti zic ca la mijloc este altceva si nu purici.Iar daca-s purici, de ei scapi imediat.Te schimbi frumos de haine si le speli, apoi dai in camera respectiva cu spray de muste/tantari.In minte sa ai o chestie, fata daca avea purici in casa, aveai si tu demult pana acum. Poate sa nu doreasca dintr-un motiv stiut doar de ea sa nu vii in vizita. Daca o vezi agitata si cauta scuze penibile sa anuleze vizita, ti-ai primit raspunsul.

| Teo141423 a răspuns:

Probabil ti.a zis asta ca sa vada cum reactionezi, daca o iubesti faci orice pentru ea.