| Vlad811 a întrebat:

Salut,imi place de o fata si nu stiu cum sa fac sa ii placa si ei de mine. Puteti sa ma ajutati cu cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Ke4LoN a răspuns:

Pai poti poti incepe prina a petrece mult timp cu ea dar si cu alti prieteni ca ea sa nu isi dea seama ca o placi, cel putin nu inca incearca sa aflii cat mai multe despre ea despre familia ei sa gasesti chestii in comun iar dupa ceva timp daca esti siguri pe tine si va intelegeti bine poti sa ii zici exact asa :Stii de la o vreme am inceput sa te plac diferit si imi pare rau daca urmatoarea intrebare te va supara dar voiam sa te intreb daca vrei sa fii iubita mea/impreuna cu mine.
Iti urez bafta si daca te refuza nu conteaza mai sunt multe fete pe lumea asta sigur o sa gasesti pe cineva care sa te placa asa cum esti chiar daca s-ar putea sa dureze mai mult nu-ti face griji si sa nu iti fie teama!

2 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Ii acorzi atentie, ii faci complimente, ii iai cadouri, te plimbi cu ea, faci dragoste cu ea, simplu!

| Nam3less a răspuns:

Încearcă să vorbești câteva zile cu ea, să dai de înțeles că o placi și apoi ignor-o total, dacă te va căuta ea apoi înseamnă că te place, știu că sună ciudat, dar merge, încearcă și o să vezi că va merge
Funda te rog?