| ghirisan a întrebat:

imi place de o fata si vreau sa-i propun sa se intalneasca cu mine dar nu stiu cum s-o fac! ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Andersen2k18 a răspuns:

Incearca sa-ti invingi timiditatea asta,pentru ca fata nu te mananca,este si ea om. Prima data invit-o intr-un loc ca sa va cunoasteti mai bine, sa nu-i spui din prima ca o placi.O mai lasi putin asa sa vezi cum este ea, ce caracter are si apoi poti sa-i spui ce sentimente ai tu pentru ea. Si oricum daca te va refuza, nu e o tragedie, sunt multe fete in lume.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu-i spui tu i va spune altul

| iar99Teo a răspuns:

Incearca in prima faza sa te intalnesti cu ea intr-un grup de prieteni. Acolo ai ocazia sa discuti mai multe cu ea fara sa va simtiti stanjeniti. Apoi din vorba in vorba se leaga lucrurile.

| anor a răspuns:

Pai nu ii spune in niciun caz pe mess fata in fata

| Anonimul202 a răspuns:

Incearca sa o inviti cand esti fata in fata cu ea deoarece cred ca nu o sa te refuze ai o sa iti dai seama cu expresia fetei daca e incantata sau nu