| Mihai972 a întrebat:

In ultima vreme tot am vazut tot felul de oameni diferiti cu figuri si fite... au iei un stil a lor...
Eu cred ca nu imi gasesc "stilu" gen.
Stie cineva ce pot face?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Stilul tau vine in functie de cum simti tu.Depinde de ce asculti la ce te uiti ce haine te atrag ce fete iti plac doar fi atent la detalile asta si vei sti ce iti place.Eu spre exemplu de multe ori am fost judecata pentru imbracamintea mea dar eu daca asa simt sa ma imbrac asa ma imbrac ador blugi rupti adidasi tip geata sau tenisi, bluzele simple sau hanoracele, gecile sau vestele sau paltoanele cu accesori curele sau fiermoare sau lantisoare oricum nu simplu. Poate e un stil haotic dar daca asa imi place asa ma imbrac asa simt

| Mihai972 explică (pentru Freya1):

Multumesc mult!

| nhhv a răspuns:

Nu lăsa efectul de turmă să te manevreze. Stilul tău ți-l creezi treptat, cu timpul vei realiza ce ți se potrivește și ce nu, chiar prin eșecuri. Având o vârstă fragedă este normal să fii confuz în privința a ceea ce-ți place ție deoarece totul te tentează, e firesc. Testează tot mai mult, numai așa îți vei da seama care-ți este stilul, însă repet, nu te lăsa influențat de efectul de turmă.

| Mihai972 explică (pentru nhhv):

Ai dreptate multumesc mult!

| Chibi689 a răspuns:

Am patit dar am ales stilul.emo/rock ceva gen..si lumea ma respecta si ma admira..incearca si tu

| Mihai972 explică (pentru Chibi689):

Nu prea imi place :3...