| AlexDorinel a întrebat:

Salut,in ultimele 2 luni am strans 1500 lei(banii mei) si vreau sa-mi iau niste componente la calculator, dar mi-e rusine sa le spun parintilor.
Ce sa fac?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara tu

| NotNamed a răspuns:

Da.i tu comanda.

| SetYourselfFree a răspuns:

Spune că ai nevoie să folosesti calculatorul pentru orele online si o sa te lase

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzu1991 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Sa mori tu ca nu ai voie?!?
am un prieten cu un calculator... nu exagerez, de cel putin 15mii de lei (cred ca nici el nu stie cat a dat total, ca a schimbat piese pe rand, are vreo 15 hdd de la 3 la 8 terra, placa video TARE, proc cu 24 de core, 24G ram, sursa de 1500W garantati, etc.) si isi lasa fata de 7 ani sa faca scoala on-line pe el

dar, poti sa imi spui de unde ai scos ideea asta?!? ca eu nu am auzit

| Mosotti a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine pe banii tai? E o tampenie. Zi-le si aia e. Atat timp cat nu cumperi bautura, tigari si droguri pe ei, nu e nici o problema.