| anonim_4396 a întrebat:

Salut, iubita mea mi-a spus azi următoarea chestie :
Iubi vreau sa vorbim ceva despre noi, imi spune ea.
Vreau să ne va...și atât
Cica nu vrea sa spună ca ii e rușine.
Și vreau sa știu ce ar putea fi acel cuvânt, nu am nici o combinație în cap.

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O femeie nu se poate ghici, chiar daca stai fata-n fata cu ea.
Tu crezi ca cineva le poate ghici gandurile ascunse din transcrierea cuiva, care nici el nu a priceput nimic? laughing

| Simpatic a răspuns:

Daca era cu vreau sa ne fu, atunci intelegeam si avea o logica, vreau sa ne va poate insemna vreau sa ne vedem si in loc de obisnuitul prescurtat al internautilor (! nu confunda cu argonautii plecati in cautarea lanei de aurwinking ) "vdm" a scris gresit va...
Asta e o posibila explicatie.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Era *** rolling on the floor)

| Violleta2022 a răspuns:

Cine stie ce copilari vrea sa-ti propuna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreau sa ne varuim sufrageria, ce altceva

| Mosotti a răspuns:

Daca ii e rusine de tine, ce iubiti sunteti? Insista sa spuna, spune-i ca nu te considera iubitul ei daca ii e rusine sa spuna ce gandeste.

| Dalmore a răspuns:

Dacă tu nu-ți cunoști iubita, noi nici atât.

| Sonia822 a răspuns:

Poate in loc de a era un e. Si atunci ar fi `vreau sa ne vedem si cu alte persoane si sa face sex hard in group`` sau ...vaccinam ca am luat sifilis? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Eteda a răspuns:

Nu stiu, dar cand o sa ti spuna sa scrii aici, acum sunt tare curioasa laughing