| JamesWatson a întrebat:

Mă puteti ajuta cu niște mesaje, pentru un album foto.
Nu contează numărul cuvintelor ci impactul pe care îl au asupra celui care le citeste.
(15 citate)
Multumesc

Răspuns Câştigător
| funnnyman32 a răspuns:

Nu pune la indoiala sentimentele noastre #
Si cand crezi ca ti.e dor de mine uita-te la o poza cu noi
Poza ta, ma alina iar cand te vad imi da o senzatie de andrenalinahappy
Cand crezi ca esti singur eu vreau sa te uiti la mine!
Nu ma uita niciodata, ca nici eu nu o voi face!
Fi sigur de asta ca noi doi suntem bomba in poza! =)
De ne-ar vedea cei de la playboy sigur ne-ar chema la ei happy
Cateodata, ma gandesc la noi desii vad doar o poza
Lauda-te ca ai iesit bine, doar eu ti-am facut poza happy
Nu ai cum sa ma uiti, da doar eu te-am agatat prima oara laughing
Noaptea-i dulce, somnu-i dulce, si sarutul tau la fel. happy
Pozele noastre nu seamana intre ele, ca nici noi nu semanam=)
Daca pozele s-ar stramba, ar fi numai caricaturi pe niste tablouri.
Sentimenele noastre raman aceleasi, doar ale mele nu
Erai cam slab in poza asta, sigur mancasei in acea zi? rolling on the floor
Nimeni nu ma va uita, ca poza mea are valoare
Arat prea bine, sigur ma confundati cu o celebritate happy
Se spune ca lumea e rea, dar eu te iubesc pe tine!
Luna si stelele mi-au soptit de sus, ea:ce? el, ca tu vei fi aleasa!
O zii perfecta nu depinde doar de timp ci de timpul petrecut cu persoane de calitate.
S-a scurs mult timp, (ani) dar tu esti tot langa mine!
De multe ori ma gandesc la ea, la sotia mea!
Sper ca te-a ajutat catusi de putin, Bafta de moment am scris happy