| Hazee321 a întrebat:

Salut, maine e ziua iubitei mele, pe langa cadoul pe care am sa il fac, vreau sa ii dau si un trandafir cu un biletel, dar vreau idee de un anumit mesaj, unul scurt ce o va face sa zambeasca, eu am idei, dar nu stiu exact cum sa aranjez cuvintele si de aceea va cer ajutorul, multumesc! ❤️

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

"O petala pentru tine, o petala pentru mine
Ești iubita mea, ce bine!"
happy

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Spune i cu gura lasa biletele ca este mai important ca mesajul sa vina din inimă nu scris pe hartie, ea vrea sa il auda spus de tine, ce varsta are fata dar tu?

| Violleta2022 a răspuns:

Recomnd sa-i spui ce simti in fata ce simti, ca face cat un milion de biletele pe care va stii ca l-ai copiat de undeva.

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar și un bilețel scris frumos poate rămîne amintire peste vremuri...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spune ce cuvinte vrei, că ți le aranjez eu.

| LordCristobal a răspuns:

Ca mesaj pune asa:,, Ce frumoasa esti dragostea mea, stralucesti la fel de frumos ca soarele de pe cer".

| blackann a răspuns:

L uminile
O rasului
V egheaza
E tern

| iulia0514 a răspuns:

Ce drăguț, ca fata îți spun că ideea lui Cristi e ceea mai bunahappy desigur poți pur și simplu sa îi scrii ca o iubeștihappy