| CrazYKid0 a întrebat:

Maine est ziua surorii mele mai mari si as vrea sa-i dau un cadou. Puteti sa-mi dati cateva idei? Ii plac lucruri colorate. Are 22 de ani si e la grafica (la facultate).

Răspuns Câştigător
| Andreyus13 a răspuns:

Eu consider ca ar trebui in primul rand sa-i oferii iubirea ta plina de culorii vii si dupa sa-i cumperi ce considerii tu.SUCCES>

8 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

O cutie de bomboane de ciocolata, parfum, un tricou, un lantic, machiaje.

| Emmmmmm a răspuns:

Poti sai cumperi un tricou dragut ALB si sa ii pui prietenii prietenele... familia sa scrie pe el mesaje dragute,,, inclusiv TU
sper ca te-am ajutatbig grin

| pufuulets a răspuns:

Paii am vazut pe la librarii si cred ca vei gasi si la tine niste truse cu creioane, foi tot feluu` de chestii de astea pentru la grafica, daca nu nu trebuie neaparat un cadou pentru facultate ai putea sa ii ei un tricou cu un parfum si o ciocolata sau un buchet de flori... oricum un mic cadou stiu sigur ca o va impresiona pe sora ta mult noroc si la multi ani pentru maine:*!

| xdBixii a răspuns:

Poți să îi cumperi un tricou colorat, sau o ojă, un ceas, niște bomboane de ciocolată, un buchet de flori, ursuleț de pluș, sau multe multe brățări colorate happy succes

| ChristinaLVU a răspuns:

De ce nu-i faci singur. Un lantisor, o pictura pe panza. sau cumpara-i un parfum, multe flori. de toate colorile. etc. Fi inventiv!

| paullicaaa a răspuns:

Pai poti sa i cumperi un tricou, ciocolata, flori si sa i faci o felicitare sau poti sa i dai direct bani sa isi cumpere ea de ce are nevoie

| AanoniM17 a răspuns:

Stii..maine este si ziua mea iar eu nu voi primi nici un cadou, ca de obicei. avand experienta asta cred ca poti sa ii dai orice vrei cat de mic doar sa fie dat cu inima, nu e nevoie de ceva special sa o impresionezi.e destul sa ii dai ceva viu sa ii atraga atentia, ceva confectionat din hartie colorata daca te pricepi..parerea mea

| mariafaraioana a răspuns:

Ce zici de niste flori sunt colorate zic...sau un ursulet ceva de plus colorat sper sa fie de ajutor:d