| lamasanustefan a întrebat:

Salut!
Merită să fac ceva?

Răspuns Câştigător
| NoahS a răspuns:

Intotdeauna. Fa ce iti doresti si nu regreta. Depinde totusi si ce. Sa fie in limitele legale si moralehappy.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

evenso
| evenso a răspuns:

Salut! Decat nimic, mai bine ceva, nu crezi?

| kaTTsu a răspuns:

Depinde ce-ti doresti sa faci, intrebarea e incompleta, acum daca tu vrei sa te arunci in cap si oamenii iti spun da, nu e tocmai ok sa faci asta.

Daca te referi la o anumita persoana, daca merita sa faci primul pas, sau sa repari ceva, depinde doar de tine. Fa ceea ce simti!

| Mosotti a răspuns:

Pai pe noi ne intrebi? Merita sa faci ce simti ca vrei sa faci. Un om okey psihic, simte de la sine ce vrea sa faca.
Daca ai ajuns sa-ti pui asa intrebare, e clar ca ceva nu e in ordine cu tine.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu, mai bine devii leguma

| Apokales a răspuns:

Depinde cat de important este pentru tine, cat si pentru ceilalti.

| Mirel4412 a răspuns:

Sper ca maine nu o sa intrebi pe TPU daca merita sa scrii tema la romana sau sa te culci...