| boonnyk a întrebat:

Salut
Nu stiu ce sa fac cu mine, nu pot uita fosta, numai la ea ma gandesc, imi ies din minti...

26 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

ASta pentru ca faci o obsesie din ganditul la ea!
Pune mana pe carte, invata pe rupte si vei uita ca prin farmec, de exietnta ei!

| GoldenZenith a răspuns:

Încearcă și tu să îți ocupi timpul cu diferite activitati. Daca e "fosta", las-o să rămână în trecut. Îți consumi energie cu gânduri aiurea, când ai putea sa faci ceva constructiv.

| CleanHeart a răspuns:

Te inteleg

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca nu vrea sa va impacati trebuie sa o uiti. Te relaxezi faci alte lucruri si cu timpul o vei uita mai ales daca intre timp gasesti o alta prietena.

| kandaraki a răspuns:

Nu te mai gandi, ocupa-ti timpul cu diverse activitati, relaxeaza-te si o vei uita, cu timpul, nu iti imagina ca va fi in cateva zile, nu e asa.

| cyupaku a răspuns:

Daca nu poti sa o uiti inseamna ca o iubesti! lasa de la tine si impacati-va

| boonnyk explică (pentru cyupaku):

Dar nu mai am nici o sansa sa ma impac, cand a zis ca ne despartit am facut orice sa ne impacam, dar ce-am facut a fost mai tare so indepartez de mine, in momentul cela parca eram alt om, nici nu gandeam normal, noptile nu dormeam...

| cyupaku a răspuns (pentru boonnyk):

Incerca sa faci ceva indeit, sa o surprinzi placut si daca nu merge, cauta alta

| boonnyk explică (pentru cyupaku):

Poti sa-mi dai un exemplu, te rog

| cyupaku a răspuns (pentru boonnyk):

Tu stii ce poate sa o faca wow, daca vrei eu pot sa te ajut dar trebuie sa-mi dai numarul ei

| boonnyk explică (pentru cyupaku):

De ce ai nevoie de nr ei?

| cyupaku a răspuns (pentru boonnyk):

Sa o conving ca tu esti barbatul vietii ei

| boonnyk explică (pentru cyupaku):

N-o sa ai sansa so convingi, eu sunt din Ucraina

| cyupaku a răspuns (pentru boonnyk):

Ce coincidenta! si eu sunt din kiew

| boonnyk explică (pentru cyupaku):

Esti fata sau baiat?

| cyupaku a răspuns (pentru boonnyk):

Fata

| boonnyk explică (pentru cyupaku):

Poti sa-mi dai nr de tel sa vb sau il las pe al meu aici?

| cyupaku a răspuns (pentru boonnyk):

Ear vorba despre numarul ei...iti dai seama ca eu nu pot sa ti-l dau ca sunt maritata

| boonnyk explică (pentru cyupaku):

Daca vreti sa ma ajutati cu un sfat sau cum sa procedez corect, ca sunteti maritata cred ca nu e o problema sa dati un sfat

| boonnyk explică (pentru cyupaku):

Sa vorbiti direct cu ea nu cred ca este o idee buna

| Dan193 a răspuns (pentru boonnyk):

Ai emigrat? sau sunt regiuni unde se vorbeste romana in ucraina?

| boonnyk explică (pentru Dan193):

Sunt regiuni

| Dan193 a răspuns (pentru boonnyk):

Hm nu stiam b( ^_^ )d

| OMFGConrad a răspuns:

Dacă chiar nu vrei să te împaci cu ea, atunci fă ceva și nu sta degeaba pentru că dacă stai te vei gândi doar la ea și la cât de frumos era când erați împreună. Deci, fă mișcare!

| Dan193 a răspuns:

Fa orice, numai nu asculta muzica. Doare mai tare si-ti tot felul de ganduri si amintiri. In genere straduite sa-ti ocupi gandurile cu altceva si nu sta singur, vorbeste cu lumea cat mai mult.

| DeniiSupreme a răspuns:

Incearca sa cunosti alta fata, si asa o vei uita. Crede-ma, am fost in aceiasi situatie!