| AlexaTeoLaz a întrebat:

Parintii mi-au confiscat telefonul si nu stiu ce sa fac ca sa mi-l dea inapoi pentru ca de revelion plecam intr-o "vacanta" in alta tara si as vrea sa fac poze. Plus ca m-as plictisi la Revelion. Cum sa imi conving parintii sa mi-l dea inapoi doar pentru 4 zile?

Răspuns Câştigător
| BlackRose03 a răspuns:

Spune-le motivul pentru care il vrei inapoi si cat de important e pentru tine sa ai amintiri din tara respectiva.Cred ca motivul pentru care ti l-au confiscat a fost faptul ca stateai in mod exagerat pe el. Cere-le scuze si convinge-i ca vei reusi sa reduci timpul petrecut pe telefon.Si...cum ai pus intrebarea daca nu ai telefonul?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Te duci in alta tara de revelion spui tu, dar stai pe telefon ca altfe te-ai plictisi, esti tare de tot laughing atunci de ce te mai duci, cu banii aia iti cumperi telefon nou si stai acasa si butonezi, deci nu ai nevoie de nici un revelion de nimic.Tu ai nevoie doar de telefon sa stai sal butonezi si uite asa te distrezi de minune de anul nou laughing