| Decster a întrebat:

Salut.
Recent am divortat de sotia mea. Din fericire am lasat-o fara nimic, am dovedit ca Radu era amantul ei. Am platit un avocat bun si am castigat. Problema este ca nu vrea sa se mute din casa. Azi s-a dat singura cu nasul de fereastra, in timp ce stergea geamurile. Un vecin a vazut scena si a venit sa ma intrebe de ce o bat. Lumina fiind proasta, ala nu a vazut ca se loveste singura. Spune ca nu se lasa pana nu ma termina. Solutii?

30 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca vecinul a vazut-o „intamplator".

| Violleta2022 a răspuns:

Iar te plictisesti Decster?
De cand ti-a crescut nevasta in ograda?

Si apoi, tu nu stiai ca iarna geamuile sunt inghetate tun si nu se pot sterg? Ups, ai confundat anotimpul!
Vino cu ceva mai credibil data viitoare!

Răspuns utilizator avertizat
| popa07ady a răspuns (pentru Violleta2022):

Bufeaza?laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru popa07ady):

Inventii, inventii de plictiseala!

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Desigur ca sunt inventii, pentru ca niciodata intr-un divort nu lasi pe celalalt fara nimic. La divort, indiferent de cauza, totul se imparte. In plus, greu de crezut ca cineva sa imite o bataie dindu-se cu nasul de geam, caci riscul de a te accidenta in acest caz e extrem de mare, geamul e foarte casant, si daca te alegi cu niste cioburi intrate in fata sau ochi poti ramane cu urme grave. Deci e bla-bla.

| Violleta2022 a răspuns (pentru cristi202):

Nu te mai stresa cristi, ca decstar nu-i insurat, n-a fost niciodata, este proaspat iesit din adolescenta, dar de plictisela inventeaza povesti, atat de proaste, ca de la prima citire iti dai seama ca nu pot fii credibile.

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Probabil se gindeste si el cum e sa fii insurat, si, cum o casnicie normala, daca o privesti dinafara poate parea anosta, atunci prefera sa dramatizeze. happy

| mihai69 a răspuns:

Ai cinci minute să schimbi butucul yalei când iese din casă și ai scăpat.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai face bine sa vizitezi un psihiatru.

| anamariarot a răspuns:

Ai o imaginatie bogata. As face un film dupa scenariul asta, continuand cu o vizita la psihiatru care va demonstra ca amandurora va lipsesc niste tigle de pe casa

Răspuns utilizator avertizat
| anamariarot a răspuns (pentru Decster):

Ieri

Răspuns utilizator avertizat
| NAT0 a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))).
O să par rău aici și nu e tocmai. l€g@l.
Cică, așa am văzut într-o emisiune și am auzit pe la tv căăă poți scoate o hârtie precum suferă de schizofrenie paranoică și să arăți că este nebună și că inventează tot.

Răspuns utilizator avertizat
| KenNine a răspuns:

Poti chema politia. Edreptul tau.Chiar si daca ai bate, nu patesti nimic in afara de o amnda sau un dosar de agresiune.

| antoniaidk a răspuns:

Off.e cam complicat..goneste-o..nu stiu ce sa zic, pare un subiect mai delicat rolling on the floor

| GlowingShadow a răspuns:

Daca-i adevarat ce scrii, si casa e proprietatea ta, cheama politia si da-o afara. Simplu.

| popa07ady a răspuns:

Vecinul poate a fost ``montat``. Casa a cui este? Treburile astea sunt cam delicate si trebuiesc facute cu ``cap``

Răspuns utilizator avertizat
| tickey a răspuns:

Obtine ordin de evacuare. Discuta cu avocatul pentru asta. O zi buna.

| OmulTalentat a răspuns:

O iei pe sus si o dai afara din casa.

| Jude_Andrei_2000 a răspuns:

Omoar-o laughing glumesc...acuma serios pana nu iti gasesti o noua prietena cu care sa dtai in casa la tine nu o sa poti rezolva nimica...asa ca grabeste cu o femeie noua, funda?

| Jude_Andrei_2000 a răspuns:

Omoar-o laughing glumesc...acuma serios pana nu iti gasesti o noua prietena cu care sa dtai in casa la tine nu o sa poti rezolva nimica...asa ca grabeste cu o femeie noua, funda

| yey a răspuns:

Cauta o femeie plateste-o sa vina la tine sa o **** si aia cand vede pleaca XD boom inchizi usa si o lasi in ploaie sau cand se duce la magazin schimbi cheia si folosesti usa din spate. Done.