| Dgagags a întrebat:

Salut, știe careva cum îmi dau seama daca sunt adoptat?!
Menționez că am poze cu mine când eram mic și ma țineau părinții pe care ii am acum in brațe, la fel și frații mei. Am și poza de la botez.
Certificatul de naștere este este eliberat în 6 zile de la nașterea mea. Are și semnătura de la primărie, stampila,
Și de la medicul de fam, tot numele părinților pe care ii am acum este acolo.

Oare sunt adoptat?

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Nu ești adoptat. happy Ai destule argumente cu care să susții ceea ce vrei să afirmi.winking Funda? big grin

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Din cele expuse nu cred ca esti adoptat.
Si ce importanta are faptul ca ai fi fost adoptat?

| Dgagags explică (pentru Ioandelasal):

Nu are nici o importanță dar voiam să știu așa că, chestie.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa nu iti mai complici viata umbland dupa cai verzi pe pereti, ai destul timp sa te stresezi cand vei fi adult, nu iti umple capul de pe acum cu prostii.