| Robotzzzi a întrebat:

Salut.Sunt cu o fată de 6 luni aproape.Ea are 20 ani eu 21. Eu eram virgin și am făcut dragoste cu ea și după câteva zile a început să se răcească foarte mult față de mine, nu mai iesim in oras etc ...De când am făcut dragoste doar când vrea ceva anume e caldă, tandră cu mine etc..Is foarte trist de câteva zile ce să fac?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pe măsură ce stai mai mult cu un om, cunoști mai multe aspecte fețe ale personalității lui. Trebuie să o întrebi direct sau să afli cumva ce o nemulțumește. Oamenii se schimbă, relația se schimbă, astea se întâmplă cu toată lumea, nu numai cu dta.

| Bondarel99 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate ai fost asa de naspa la pat incat nu o mai atragi sau se simte frustrata din cauza asta? Gandeste-te daca ea s-a simtit bine atunci. Adica te-ai gandit si la ea sau doar la tine?

| Liviu a răspuns (pentru Bondarel99):

No bine ma bondaras, tu stii ca tipu e virgin dinainte sa ti-o tragi cu el.De cauti experienta si lucruri fantastice te duci la unu care trage pe scula zilnic.Nu faci un om virgin sa se simta prost pentru un lucru normal.Cel putin eu asa gandesc big grin dar or fi si femei care se plang de un tip care are prima lui experienta sexuala uff

| Bondarel99 a răspuns (pentru Liviu):

Mai sunt si fete neintelegatoare, asta e clar.
Poate pur si simplu experienta asta sexuala a facut-o sa inteleaga ca nu mai sunt pe aceeasi lungime de unda, poate lucrurile intre ei scartaiau dinainte. Ideea e ca nu ar mai trebui sa se agate de aceasta relatie.

| Crackman a răspuns:

Ba intr-un fel totul este ok. Te ai rezolvat, alta

| gothicbat a răspuns:

S-a îndepărtat de tine, cum s-a îndepărtat și acel,, m" din,, mai".
Tot fără o explicație.
?‍♂️

| Robotzzzi explică:

E posibil să mi fi vrut doar virginitatea și după să mi dea drumul?

| Ineys a răspuns (pentru Robotzzzi):

Mai mult ca sigur. Era un fel de Virgin Hunter.
Ai picat prada in ghearele fiarei.

Du-te si intreab-o ce are. Doar ea stie. Poate ai dezamagit-o... in timpul...

| One25 a răspuns:

Poate si inainte era la fel dar nu ai observat. Schimba directia.

| stefytzab03 a răspuns:

Te duci la ea si o intrebi care e problema, ce s-a intamplat, de ce se poarta asa, fiindca tu nu ai de hnde sa stii daca nu iti spune ea, nu poti ghici in stele.

Poate a ramas insarcinata? nu ai mentionat daca te-ai protejat sau nu... mai gandeste-te! Succes