| Alexandru_George_2002 a întrebat:

Salut, Taicamiu mi-a luat buletinul fara voia mea, pot sa ma duc la politie sa reclam ca mi-a luat buletinul?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si crezi ca o sa rezolvi ceva? Va fi doar cuvantul tau impotriva celui al tatalui si tot tu o sa iesi pe locul 2.

| sabin89 a răspuns:

Păi, tocmai pe taică-tu vrei să-l duci tu la poliţie, măi Alexandru...

| Alexandru_George_2002 explică (pentru sabin89):

Da frate, ar fi trebuit sa la raspunzi strict la intrebare, nu cred ca stii tu sau altcineva ce am in familie, o intrebare are nevoie de raspuns.

| francut a răspuns:

Vrei sa faci o prostie si el te-a oprit astfel? Pentru ca altfel, nu inteleg de ce ai vrea sa-l reclami.

| DariaCurca09 a răspuns:

De ce l-a luat? Trebuie să-l întrebi. Nu sunteți apropriați? Vrei să îl dai pe taică-tu la pușcărie?