| UserName250000 a întrebat:

Salut, tatal meu cred ca e un nebun mascat, pana la ora 16:31 l-am crezut om de treaba si bun la suflet. Azi (11 februarie 2020) la ora 16:32 la LIDL Baba Novac, tatal meu a impins caruciorul de s-a izbit de o bara de protectie si l-a rupt. Tatal meu mi-a zis sa pun caruciorul "acolo", pai unde acolo. L-a aruncat si a inaintat spre o bara de protectie si v-am zis, s-a rupt caruciorul ca a fost impins cu viteza foarte mare. Oare daca intalnesc politia acolo si vede caruciorul rupt, ce ii zic politiei?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te faci ca e o zi cu viscol daca vine police

| antimulte a răspuns:

Poate a reactionat asa doar la nervi, nu poti sa zici ca un om e nebun ca s-a manifestat asa la nervi. Cat despre carucior stai linistit, pe politisti nu ii intereseaza accesoriile astea ale LIDL, stii, daca iti lasi masina in parcarea unui hyper, super market, si pateste ceva, ei nu raspund de masina ta, desi e lasata in parcarea lor, iar tu le duci grija caruciorului...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bine! Ii dau dreptate. Cum sa intrebi unde sa pui caruciorul! Trebuie sa fii exagerat de... ca sa pui asa o intrebare. Normal ca s-a enervat omul. Saluta-l din partea mea si spune-i sa se calmeze ca oricum n-are ce face. E de la natura.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că ai un tată forțos, la ora 16.32.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

Ahaha ce tare ai fost laughing

| cristimihailov a răspuns:

Alt trol...
De unde tot veniti?

Cand mic erai si urlai ca diperatul de te stia tot blocul, urlai din nimic, ai tai ce faceau?

Te suportau? Sau te dadeau cu capul de calorifer?

| Digikey a răspuns:

Nebunul tu esti.

| GPA a răspuns:

Tu nu trebuie să spui nimic!

Poliția nu intervine pentru că nu este cazul, nu a fost un act de violență asupra unei persoane (deranjarea liniștii publice). Tatăl tău nu este nebun, și-a pierdut cumpătul pur și simplu. În cel mai rău caz, dacă a fost surprins de camerele de supraveghere și se vor analiza înregistrările amănunțit, va fi suspectat de către organele administrative ale magazinului și va trebui să plătească pentru daunele cauzate.

| Dandinelle a răspuns:

Cred ca te-ai speriat tu prea tare. Acum ai realizat cat de puternic e tatal tau. Aia este, e un carucior, nu a facut un lucru prea decent, a facut-o la nervi si se intampla. Cel mai amuzant aici e ca stii ce l-a enervat dar tot tu faci pe ingerasul. Gandeste-te ca fiecare are lumea lui, invartita in jurul lui. Cum si tu ai momentele tale in care te pierzi in nervi asa si el a avut momentul lui. Ai grija cu ce critici dezvolti legate de oamenii apropiati, legate de oricine in general.

| Ely1234567 a răspuns:

Nu îl poți numi nebun pe tatăl tău doar pentru că s-a enervat. Când are grija de nevoile tale nu mai este nebun? happy

| Celestina003 a răspuns:

Nu poți spune despre un om ca e nebun doar din cauză ca sa enervant.
Si in legatura cu poliția nu îți face grij vorbeste cu tatăl tău despre asta, sigur are el soluții pentru probleme!

Răspuns utilizator avertizat
| LoVance0000 a răspuns:

Nu interpreta asa orice! De exemplu daca eu sunt o persoana care ma balbai cateodata si am semipareza faciala lumea sa zica ce? Sa se sperie? Eram odata la o clinica pentru evaluare si una m-a jignit enorm intrebandu ma ca oare nu zice nimic medicul meu de familie ca trebuie sa fac alt test...