| unicornbro a întrebat:

Am 13 ani (ii fac intr-o luna big grin ) si am un iubit cu jum. de an mai mic decat mine. Ma iubeste (sentiment reciproc XD ) si vreau sa ii fac un cadou, pentru ca implinim o luna de cand ne-am cunoscut big grin
E un tip de treaba, desi mai zice niste prostioare happy
Ce cadou as putea sa ii fac? Sa nu depaseasca 50 lei... Nu mai am bani XD
Ii place fotbalul, tiramisu, jocuri pe pc. Totusi, sa nu fie ceva gen bratari, o carte. Si va rog din suflet sa nu postati raspunsuri gen: "Relatie de la 12 ani, xxx de la 16" SERIOS!? Iubirea nu are varsta! Am vazut ce comentati la alte intrebari... Nu facem de la varsta asta, nici nu suntem tigani. Ok? Intre noi este o iubire nevinovata, atata tot! Va rog, raspundeti serios. Dau funda celui caruia nu ii pasa ca avem 12 si 13 ani si care stie niste cadouri bune.

15 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Fa-i un blow/job. E gratis si da rezultatele asteptate.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

RaWr xD Iubirea n-are varsta, doar ca in cazul tau nu-i iubire. Si de ce ai sarbatori o luna de relatie? E doar o luna. Ar trebui sa sarbatoresti fiecare zi.

| xerxes1 a răspuns:

Daca erati mai in varsta mergea o crema pentru reumatism, dar asa tineri, nu-mi vine nimic in minte.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Dragostea n-are varsta, dar nici creativitate la 12-13 ani sa faci un cadou prietenului tau? Pune-ti mintea la contributie si fa-i ceva handmade, dragut. Cadouri de 50 de lei de la 12 ani. Peste 20 de ani ii faci cadou o insula?

| Notmyaccount a răspuns:

Heeey. Ce zici de o perna, in gorma de inima, pe care sa inscriptionezi ceva. Poate sa fie ceva clasic sau un mesaj pe care sa il intelegeti doar voi. Poti sa faci acelasi lucru si cu un tricou. Sau poti sa cumperi doua tricouri: -unul pentru el, pe care sa scrie "She is my Gf"
-unul pentru tine pe cate sa scrie " He is my Bf". Ar fi foarte dragut sa le purtati cand sunteti imprwuna.(ptc altfel nu ar avea sens.) Se mai gasesc si acele trofee, pe care scrie "pentru cel mai bun prieten/iubit".
Pwp ❤❤❤

| TheLifeIsGood a răspuns:

Salut! Pai, ai putea sa-i dai ceva facut de tine, va aprecia efortul indiferent ce si cum e. Sau, daca nu ai timp sau nu le ai cu artele, ai putea sa-i faci comanda de undeva un puzzle cu o poza de-a voastra, sa ii dai jumate acum, jumate luna viitoare, daca te gandesti ca vei vrea sa-i dai ceva si atunci! Bafta!

| mazaroi a răspuns:

Trimite i o poza cu tine. Daca sti la ce ma refer.

| AndreeaNustiu a răspuns:

Oferai virginitatea talaughing

| Mrfear a răspuns:

Uite aici niste idei :
o minge de fotbal
un joc video (cred ca depaseste 50 de lei.)
o cutie cu bomboane
Un tort de inghetata tiramisu + o felicitare in forma de inima in care sa scrii ceva frumos despre voi doi
Dar nu inteleg ceva? Parintii nu iti dau bani sa cumperi ceva pentru un coleg (daca e din clasa ta)?
Suplimentar : Proverbul cu dragostea se refera ca poti sa ai 20 si sa iubesti unul de 35 nu sa fi copil si sa iubesti (doar am explicat)

| Alex007xD a răspuns:

O caramea sugus.

| EraserHead a răspuns:

Pai. Pregateste-i ceva acasa daca te descurci cu bucataria. happy
Poti incerca sa ii dai un voucher de 50 pentru jocuri. Adica sa bage banii in joc pe skinuri. laughing Mai bine incerca pe prima varianta, incerca ceva romantic. idk...

| Catalin175 a răspuns:

Pai daca chiar ii plac jocurile pe pc eu zic sa ii faci un paysafecard.Il poti face din supermarket sau nonstopuri care au aparat de facut paysafecard.Si eu ma joc si cred ca asta ar fi un cadou bun. Sa va tina!

| AlexandruX21 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un joc de fotbal pe PC sau consola depinde ce are!
P.S. stai linistita cea mai tanara mama din lume are 6 sau 9 ani, asa ca voi chiar nu aveti nici-o scuza!

| Mrfear a răspuns (pentru AlexandruX21):

Si prin asta ce sa inteleaga ca poate face un copil cu el la 13 ani?! O fi avand mama aia 6 ani (daca macar exista) dar asta nu e o scuza ca la 13 ani e mare si suficient de pregatita pentru sex! Mda.

| unicornbro explică:

Doamne cate raspunsuri bune. nu stiu pe care sa aleg xd. nenea, sa stii ca merge si crema pentru reumatism. dar in fine, am sa ii fac un paysafe ca el vrea de mult unul. si cateva imbratisari nu strica.