| Utilizator76498 a întrebat:

am 18 ani și am o prietena care are 18 ani, într-o zi prietena mea a venit la mine și a început sa ma atingă la penis și a spus sa face sex, eu am acceptat și am mers în camera mea și am început sa facem sex, dar în ziua aceea mama mea era plecat în alt oraș și i-a lăsat pe surorile mele la mine, după 3 minute intra surorile mele de 10 și 11 ani, prietena mea le-a văzut și a țipat: Copiii!
Eu m-am întors și le-am văzut pe surorile mele uitându-se la noi și spunându-ne ca ce facem acolo, eu i-am răspuns sa iasă afara, ele au ieșit afara, m-am îmbrăcat și am mers sa vad ce fac, ele tot m-au întrebat ce facem, ce sa le spun?

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Depinde cat de mult au vazut si ce au auzit.
E o situatie complicata si sa stii ca vor pune multe intrebari. Posibil sa te spuna si la parinti.

Poti sa le spui ca fiind adulti uneori tu cu prietena ta aveti un timp impreuna in camera singuri si ca vor intelege asta peste cativa ani.
Poti spune ca iubindu-va va sarutati si uneori va luati in brate stand unul langa altul etc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca era o joaca de copii atat. Trebuia sa incui usa

| mihai69 a răspuns:

Să le spui că le făceați un nepoțel.winking
Și din cauză că v-au întrerupt, nu-l vor mai avea.

| SG1995 a răspuns:

Având în vedere că au 10 și 11 ani, ar fi indicat ca să îi spui mamei tale de incident, iar mama să le explice pe ritmul lor cum e cu pubertatea, reproducerea și copii. Tu, însă fiind mascul n-ai ce vorbi cu ele.