| Legend123 a întrebat:

am o mare problema! Mama il inseala pe tata. m-am uitat in telefonul ei cat timp ea era plecata si am vazut ca vorbeste cu un barbat. ii spune ca il iubeste ii spune doar iubi..se comporta ca mine cu o fata..prea adolescentin..mentionez ca am vazut ca e o relatie la distanta. Tata e plecat saptamanal vine in fiecare weekend acasa dar acum este in concediu..mentionez ca nu este nicio greseala..nu este tata cel cu care vorbeste sunt 100% sigur ca mama il inseala. ce poot face simt ca mor imi vine sa plang ma simt foarte trist si in acelasi timp imi vine sa daram tot prin casa. va rog frumos ajutati-ma ce sa fac.crying(

Răspuns Câştigător
| justjohn a răspuns:

vorbeste cu mama `ta in primul rand si dupa cum se comporta ea te decizi pe mai departe! ar fi ok sa iti copiezi mesaje sau sa faci poze sa ia dovezi in caz ca vei fi contrazis, un copil intelept si o vorba inteleapta de la locul ei poate face minuni... iti zic din proprie mea experienta. si daca vei fi contrazis si neacceptat la o poveste ideal ar fi sa ii spui si la tatal tau care poate face sigur ceva si poate lamurii lucrurile,, ca altfel daca doamne feri se va intalmpa ceva constiinta te va dobori! si in primul si primul rand cand te apuci de ceva spune si o rugaciune si crede ca va fi bine se asa vei iesi biruitor! Doamne ajuta!

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Mai postezi de 10 ori intrebarea asta? Am inteles si ti-am spus sa ii zici tatalui tau.

| Mayar a răspuns:

Numai daca vorbesti u ea si te rogi lui Dumnezeu sa va ajute, ai sanse sa iti gasesti linistea. Alta solutie nu vad...

| RobertMoon a răspuns:

Simplu. Suni la numarul amantului si vorbesti cu el si îi zici ca-l spargi cu bataia daca il prinzi ca mama e maritata si are familie.;(

| Legend123 explică:

Scuzati-ma ca pun intrebarea de mai multe ori dar chiar vreau mai multe pareri ..nu stiti prin ce trec

| justjohn a răspuns (pentru Legend123):

Vorbeste cu mama `ta in primul rand si dupa cum se comporta ea te decizi pe mai departe! ar fi ok sa iti copiezi mesaje sau sa faci poze sa ia dovezi in caz ca vei fi contrazis, un copil intelept si o vorba inteleapta de la locul ei poate face minuni... iti zic din proprie mea experienta. si daca vei fi contrazis si neacceptat la o poveste ideal ar fi sa ii spui si la tatal tau care poate face sigur ceva si poate lamurii lucrurile,, ca altfel daca doamne feri se va intalmpa ceva constiinta te va dobori! si in primul si primul rand cand te apuci de ceva spune si o rugaciune si crede ca va fi bine se asa vei iesi biruitor! Doamne ajuta!

| Madalina84 a răspuns:

Mai intai discuta cu mama ta...si dupa daca va fi nevoie (ceea ce sigur va fi) ii spui tatalui tau.

| TheCuteOne a răspuns:

Vorbește cu mama ta. Restul va veni de la sine.

| Găbytzzu_Gaby_1977 a răspuns:

Spune-i de ce il inseala! sau porneste o discutie cu familia happy si cu acel omwinking