| Christoo a întrebat:

Am o mica problema. M-am certat cu mama din cauza anturajului si a scolii, si nu stiu ce sa fac. Ma simt foarte naspa. Imi puteti da vreun sfat cum sa rezolv problema.

Răspuns Câştigător
| MyPassion a răspuns:

Pff, si eu am astfel de probleme laughing), hmm pai cred ca nu-i destul sa-i ceri scuze, ci trebuie ca de acum sa nu mai repeti acele greseli. happyasta mai mult in legatura cu scoala, dar cu anturajul daca mama ta nu este de acord este mai greu big grin... Bafta happy.

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Eu cind m-am certat prima data serios m-am si carat dracului pe propria-mi spinare.N-am mai cerut nimic, nici macar intelegere.Ca am inteles eu situatia dupa aia era cu totul altceva dar, din partea lor, nu mai aveam nevoie de nimic.

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Inteleg tu vrei ca si mama tu si tu sa ai de castigat.Te fatuiesc sa-ti pastrezi prietenii inainte de toate, caci ai multa nevoie de ei, iar mamei tale cumparai un buchet de flori cere-i scuze si vei sti ca ai facut tot ce puteai ca totul sa fie bine

| SimoNARaluCA a răspuns:

Mamele sunt diferite dar cand eram mica mama nu se multumea pe deplin doar cu vorbele(ierta dar nu uita)! arata-i ca te-ai schimbat!

| jupiter530 a răspuns:

Pai ii ceri suze ii zici ca nu o sa se mai intample si daca ai verzisori ia-i si o cutie cu bomboane.

| Mamamia92mamamia a răspuns:

Pai cu mama e usor.ii ceri scuze happy

| MicutzaThaRebela a răspuns:

Nu e frumos sa te certi cu mama ta, si eu in tinerete m`am certat de multe ori dar pana la urma tot m`a iertat eu zic sa ii ceri scuze dar nu orice scuze niste scuze sincere si pe langa scuze si o fapta buna sau o nota, se va simti mandra si iubita.