| cretucristi a întrebat:

SAlut TpU, am o problema, nu stiu ce cadou sa ii iau mamei mele, vreau sa fie ceva frumos, nu prea conteaza bani. Eu ma gandeam la un parfum si niste flori. Ce credeti ca vrea o mama sa primeasca?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Buna.Ai putea sa ii cumperi un buchet de flori, sau cum ai spus un parfum, eventual o rochie sau ceva de genu.Acum sti ca orice parinte cand primeste un cadou de la propriul copil nu da importanta calitatii.Gestul conteaza.
O zi buna.

5 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

O floare e perfecta

| piciuk a răspuns:

Poti sa-i cumperi un buchet de flori si eventual un lucru, nu stiu, ceva care sa il tina amintire.parfumul nu se stie daca il vei nimeri pe gustul ei, dar gestul conteaza.

| gabriela_7244 a răspuns:

Nu conteaza ce cadou ii cumperi, poti lua doar o singura floare, gestul tau conteaza, va fi bucuroasa ca ti-ai adus aminte de ziua ei si cu siguranta va primi orice cadou vei avea pentru ea chiar daca va fi ceva simbolic. succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu un dildo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multa dragosteeeeeeee! haha glumeam daca nu te uiti la bani ii poti cumpara o casa hello kity dar nu de jucarie reala, da exista sa stii, sau prezervative.