| Dyanushka a întrebat:

am o problema....nu stiu ce sa-i daruiesc mamei de zaiua ei, pentru ca ea deja al 3-lea an e peste hotare, aveti vreo idee in afara de video clip sau felicitare?

2 răspunsuri:
| ValiP a răspuns:

Eu cred ca un sms dragut ar fi foarte potrivit, mai ales pentru o mama care nu isi are copilul aproape. spune-i ca iti e dor de ea, ca o iubesti si mai stiu eu ce. te gandesti tu.

| anamia1998 a răspuns:

Ai putea sa ii iei cam asa:

Un parfum, un lant, niste cercei.
Depinde de ce pasiune are mama ta.
Daca vrei sa se bucure ai putea sa faci o poza cu toata familia pe care sa o pui in rama.
Sau ceva facut de mana ta:
Ai putea sa cumperi bilute si sa insiri pe o ata! ca si un lantisot... si daca nu vrei aduna: nasturi rosii; nasturi crem si insira pe o ata!

Spor la lucru!