| ErenYaeger a întrebat:

Salut TPU! Am o problema, sunt indragostit de tatal meu vitreg foarte tare! Intr-o zi i-am si luat telefonul, pus parental control pentru a avea posibilitatea sa ii blochez unele aplicatii si i-am sters contactele de femei din telefon ca sa ma asigur, odata i-am si spus ca am o problema dar nu i-am spus care si m-a programat la un psiholog, n-a functionat deloc! Ba chiar a zis ca sunt nebun! Am venit inapoi stresat acasa nestiind ce sa fac asa ca va rog sa ma ajutati spunand ce sa fac si fara glume ca nu am timp de din astea, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ErenYaeger explică:

Nu are ce sa-i faca doctorul, omu e indragostit si asa fac astia in general, e dragoste si gata, nu o poate controla, insa daca tatal nu i-o impartaseste, nu are ce face, sa renunte in a mai se baga in telul lui si altele de genul.
Sa isi vada de viata si de treaba lui, asta trebuie sa faca.

Cand e dragoste mare, nu te mai gandesti nici la mama, la ala si la alalaltul, e de inteles.

Si daca e fata, sau baiat, nu conteaza, asta e.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa te programeze la un psihiatru, nu la psiholog.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Am vazut ca esti baiat, cum sa fi indragostit de tatal tau, esti homosexual?

| Mosotti a răspuns:

Pai lasa-l in pace pe tata vitreg, nu mai te baga in telefonul lui, asta sa faci, nu e problema ca esti indragostit de el, aia este, asta nu putem controla si nu conteaza nici orientarea sexuala, ca dupa cum vad, esti baiat "am venit stresat acasa".

Daca el nu-ti impartaseste dragostea, nu ai ce face, nu mai face din astea ca nu duce nicaieri.
Lasa-l sa discute cu cine vrea si aia e.

| Vântulalb a răspuns:

Du-te baiete la psihiatru si nu te mai uita la filme proaste. Lasa omul in pace ca faci nenorocire in familie. La mama ta nu te gandesti?

| ErenYaeger explică (pentru Vântulalb):

Nu mai am mama tampitule

| Vântulalb a răspuns (pentru ErenYaeger):

Eu sunt tampitul?
Tu care ai ganduri murdare fata de cel ce te-a crescut, cum te numesti? Eu ma refeream la linistea familiei, pe cand tu...

| ErenYaeger explică (pentru Vântulalb):

Nu are ce sa-i faca doctorul, omu e indragostit si asa fac astia in general, e dragoste si gata, nu o poate controla, insa daca tatal nu i-o impartaseste, nu are ce face, sa renunte in a mai se baga in telul lui si altele de genul.
Sa isi vada de viata si de treaba lui, asta trebuie sa faca.

Cand e dragoste mare, nu te mai gandesti nici la mama, la ala si la alalaltul, e de inteles.

Si daca e fata, sau baiat, nu conteaza, asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un control la psihiatru ar fi binevenit pentru tine.

| Feri5 a răspuns:

Îi spui că te-ai îndrăgostit de el, că i-ai șters contactele. Fii și tu mai sociabil.

| RosaliaOriginala a răspuns:

Troll

| Sktrkdk a răspuns:

Ba eu zic cu sinceritate sa te transformi in Christian Grey gen il adormi cum vrei dupa il legi in beci si-ti faci placerile cand cum vrei de preferat pana te plictisesti de el ca toata povestea ta nu prea e ok