| LasaNumele a întrebat:

Am prietena de 6 luni aproape si a inceput sa vorbeasca iarasi cu un baiat dar e la facultate si nu ii place de el ( nici macar fizic) si nu i-a placut doar sa vorbeasca cu el pentru ca o ajuta sa fie impreuna cu mine. in fine. si eu i-am zis s anul mai vorbeasca. si ne-am certat intr-o seara si dimineata ne-am intalnit si a inceput sa faca crize gen "vorbesc cu cine vreau" "nu imi spui tu ce sa fac". dupa ne-am impacat si tot vorbea cu ala si i-am zis ca sunt gelos si din astea si ea tot alegea sa ne certam decat sa nu vorbeasca si ne-am certat rau si mi-a zis ca s-a saturat de mine ca numa mai iubeste ca inainte si se enerveaza repede pe mine din orice. am spus mai pe scurt nu stiam cum sa explic.
P.s i-am facut facebook-ul ca nu i mergea si am schimbat parola si am uitat sa-i zic si dupa a schimbat-o si nu mi-a mai dat-o ( a zis sa suport acum daca nu i-am dat-o ) si cu ala nu mai vorbeste sper sa intelegeti ceva din ce am explicat laughing

8 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te desparți de ea, simplu. E clar că nu te mai iubește dacă a și spus asta. Și chiar dacă ar face-o ar veni ea la tine după.

| R0R0 a răspuns:

Cred ca ea a inceput sa simta ceva fata de baiatul acela.
Sau poate e o ruda de-a ei. happy

| Eastwood a răspuns:

Pe ea o deranja pentru ca ii comandau cu cine sa vorbeasca, las-o sa fie mai libertina ( dar cu capul pe umeri ), daca ma intelegi. Daca stii ca te iubeste, nu te va lasa pentru nici un baiat!

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Vezi ca baiatu ala o sa ti-o ia. Iar cand o sa ti-o ia, te astept sa-ti dau niste sfaturi.

| LasaNumele explică (pentru TheLoveDoctorr):

Nu mi-o ia, nu ii place de el deloc. mi-a zis ca s-a departat de mine pentru atatea certuri era sechestrata de mine intr-adevar dar nu mi-am dat seama ce fac. ii faceam scandal pentru un like pe fb, pentru un accpet la un baiat care il cunoaste. pentru orice cum sa o fac sa simta ceva pentru mine? asta vreau sa stiu. pentru ca am vorbit serios cu e asi a zis ca spera sa mai fie 2 saptamani. a zis ca nu poate sta cu mine daca nu mai simte nimic...

| MidnightR a răspuns:

Aha,de ce ma rog erai ingrijorat din moment ce ai spus ca nu ii place deloc de el(nici macar fizic)?

| LasaNumele explică:

Eu nu voiam sa vorbeasca pentru ca daca o lasam cu unul vorbea cu mai multi si nu vreau cand merg cu ea pe strada sa zica toti "uite ba. Eu vorbesc cu asta si e impreuna cu ala"

| MidnightR a răspuns (pentru LasaNumele):

WTF? Vorbeste cu cine vrea si ma indoiesc ca subiectele de barfa s-au rarit atat de mult incat sa ajunga la o banalitate ca cea de mai sus.