| Suvei_Seby_2001 a întrebat:

am si eu o intrebare cat costa un trandafir? laughing vreau sa il dau la ziua unei fete cu un ursuleţ de 2 m la 210 lei

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

6-7 lei. Esti foarte amuzant. Nu ai intrebat de ursulet, care are o valoare mai mare si intrebi de pretul unui amarat de trandafir. Cool!

| Violleta2022 a răspuns:

Intreba si tu la floraria ta din cartier, ca preturile difera de la florarie la florarie, de la oras la sat si de la tine la mine. happy

| faramatania a răspuns:

Cca:7/8/10 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam 10 lei dar poti sa-i iei din lidl /kaufland un buchet, in lidl costa 10 lei un buchet de trandafiri.
http://www.lidl.ro/ro/2116.htm?action=showDetail&id=63913

| FlorinGazanu a răspuns:

Salut
In jur de 10 lei
Succes