| Eastwood a întrebat:

Am si eu o intrebare dar as vrea sa raspundeti sincer si sa fie sigur raspunsul. Azi la ultima ora prietena mea a primit un biletel cu numele de facebook al unui baiat, ea mi-a spus ca i l-a dat o colega sa vada niste poze. Eu cand am intrat pe profilul lui avea doar poze cu el. Ce credeti, ma minte, ma inseala sau ii place de el?

10 răspunsuri:
| AlcolicSmile123 a răspuns:

Ia toporul si dai omor!
Acum pe bune, daca este gen tipa de aia care rade ca nebuna si a avut multi iubiti, imi pare rau amice, dar te insala, daca este linistita inseamna ca isi da doar cu parerea.

| thewomaninwhite a răspuns:

E posibil sa-i placa de el sau poate era doar curioasa cum arata

| Eastwood explică (pentru thewomaninwhite):

Pai este cu mine in scoala. si ea il stie. Dar nu stiu ce sa fac

| thewomaninwhite a răspuns (pentru Eastwood):

Pai tie iti place de el?

| Eastwood explică (pentru thewomaninwhite):

De ea imi place nu de el. imi e sa nu ma minta

| thewomaninwhite a răspuns (pentru Eastwood):

Ee de obicei asa sunt fetele incearca sa-i faca gelosi pe prietenii lor dar acum depinde de la caz la caz

| kameleonic a răspuns:

Inca se mai poarta chestia asta cu biletele, de cand cu telefoanele?happy. Daca i l-a dat baiatul respectiv, nu cred ca prietena ta ar recunoastea prea usor, daca vrei neaparat sa afli adevarul, eu zic sa-i dai mesaj, sa-l intrebi pe el daca i-a dat vreun bilet, SAU pur si simplu pune-o la incercare pe prietena, gasesti tu o metoda, rogi pe cineva sa se dea la ea, sa vezi daca pica..sau fa-ti un cont de fb, pui o poza cu unu, strangi ceva friends si dup-aia te bagi in seama cu prietena ta si vezi daca "musca". Bafta!

| ioiomama a răspuns:

Ce poze cu el avea?

| CristinaMariaGG a răspuns:

Ar trebui sa o intrebi ca sa te asiguri. Poate colegei aceea ii place de el si i-a dat facebookul lui prietenei tale ca ea sa isi dea cu parerea. Cel mai bine e sa o intrebi, sa comunici cu ea. nu lua decizii pripite.

| KampY a răspuns:

Daca are poze cu el pe profilul ei... tu ce crezi?