| Shtefhy a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Eu si un baiat eram destul de apropiati, chiar daca nu eram in acelasi oras. Relatia noastra a devenit mai buna... Apoi... A zis ca vrea sa ne despartim.
Vreo idee?
FUNDA.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii se plictisesc foarte repede unii de altii. Zic poate asta e motivul.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu si cu un baiat cum erati apropiati, daca nu erati nici macar in acelasi oras?
Probabil in vis sau online, ceea ce nu demsonteraza ca nu coicide cu "apropiati".
iar faptul ca v-ati despartit, confirma teoria ca: nici o relatie nu rezista la distanta.

Nu am inteles cce ideea, astepti de la noi?
V-ati despartit nu?
Era de asteptat! Relatia la distanta nu poate fii una apropiata!