| SERGIU13224 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o mare curiozitate. Sunt cu o fată de un an. Acum cateva sapt i-a scris fostul ei in fine i-am zis ca vorbim luni etc... ca ea zicea "vreau o ultima imbratisare" eu i-am zis vorbim luni gen. A doua zi i-a scris iar fostul si au jucat pubglaughing)) da, ciudat. Ea mi-a zis ca a ranito la iubit mult. I-am zis daca il iubeste ea a zis ca nu ca pe mine ma iubeste,(vrajeli) i-am zis ca daca ma iubea nu ii raspundea lui pentru ca au mai fost certuri pe subiecte de astea in fine. fata stiu ca m-a iubit am fost un an cu ea am vazut ce poate si cum etc.doar ca vreau sa stiu si eu parerea voastra oare il mai iubeste? Cand i-am zis de ce i-ai raspuns nu a avut un raspuns. Vreau sa stiu parerea voastra.

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Ii da atentie = (este EVIENT egal ca) il mai iubeste
ce poti sa faci:
ii pui in fata "esti cu mine sau cu fostul"
si daca mai comunica cu fostul, IN ORICE FEL, e clar ca nu mai e cu tine, gaseste alta, care nu are bolovani atarnati de gat cum ar fi fosti pe care inca ii iubeste dar nu isi da seama