| SERGIU13224 a întrebat:

Salut TPU, am si eu o mare curiozitate. Sunt cu o fată de un an. Acum cateva sapt i-a scris fostul ei in fine i-am zis ca vorbim luni etc... ca ea zicea "vreau o ultima imbratisare" eu i-am zis vorbim luni gen. A doua zi i-a scris iar fostul si au jucat pubglaughing)) da, ciudat. Ea mi-a zis ca a ranito la iubit mult. I-am zis daca il iubeste ea a zis ca nu ca pe mine ma iubeste,(vrajeli) i-am zis ca daca ma iubea nu ii raspundea lui pentru ca au mai fost certuri pe subiectul "fostul" in fine. fata stiu ca m-a iubit am fost un an cu ea am vazut ce poate si cum etc.doar ca vreau sa stiu si eu parerea voastra oare il mai iubeste? Cand au jucat pubg mi-o zis ca o chemat-o la cafea cand vine el acasa, ea a raspuns ca "daca nu o sa fiu cu cineva" ca sa intelegeti eu eram certat cu ea atunci dar i-am zis ca luni la scoala o sa vorbim. Sincer habar n-am ce sa cred dar daca ma iubea asa mult cum zice ea nu-i raspundea nicicum daca ma vroia inapoi acum sa fim seriosi daca ea stia ca raspunde la fostul ei pe mine o sa ma piardă nu da de inteles ca l-a ales pe el? Ah si inca ceva : cand i-am zis de ce i-ai raspuns nu a avut un raspuns. Vreau sa stiu parerea voastra.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Încă sunteti adolescenți si cumva nehotărîți.Fiind încă copila se simte flatata daca este căutată de băieți si mai ales de fostul la care a ținut cel putin.
Asa ca, poti sa ii spui ca daca vrea sa rămâneți impreuna si sa nu va mai certați sa rupă legătură cu respectivul. Daca nu se poate nu mai sta sa suferi, încearcă să mergi mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai timp să scrii asta dar nu ai timp să vorbești cu iubita ta până luni?!

| Saiko10 a răspuns:

Poate pare dur ca zic asa, dar este clar ca il iubeste pe ala, si cel mai probabil mai mult decat pe tine. imi pare rau ca ai intrat in situatia asta, cauta sa iesi din ea.