| PepsyTwyst a întrebat:

am si eu o mica problema. Am la scoala o fata care imi cam place de ea cam de vreo 2-3 saptamani. Vorbesc cu ea pe Facebook cam tot timpul cand este online, dar la scoala nu prea stiu ce sa vorbesc cu ea, sunt acea persoana mai timida. Imi puteti da niste sfaturi cum sa ii spun ca o iubesc? intr-un mod discret daca se poate.

Răspuns Câştigător
| ionelaa17 a răspuns:

Pai in primul rand, ai putea sa o inviti undeva la un suc, sau eu stiu..la o simpla plimbare, sa vezi care sunt reactiile ei, gesturile ei..pe scurt sa vezi daca sentimentele sunt reciproce.si cred ca daca vei fi undeva doar tu cu ea, sigur vei gasi un moment potrivit pentru ai spune ca o iubesti...