| anonim_4396 a întrebat:

am un frate de 12 ani pe care l-am bătut acum de câteva minute și plânge pentru ca l-am lovit foarte tare la mana și cred ca i-am rupt-o, eu am 14 ani sunt mai mare cu 2 ani decât al, ce sa fac tot plânge și spune ca îl doare tare mana, ce sa fac sa nu mai plângă?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pregateste-te sa ti.o iei pe cocoasa de la ea sau el unul din parinti anuntai sa ia masurile necesare

| romeo78 a răspuns:

Mergeți cu părinții la urgență! Suportă consecințele nervilor tăi! Nu cred că vrei să se complice situația, căci având 14 ani poți răspunde la poliție pentru fapta ta!
Ar trebui să vă iubiți, căci sunteți frați, nu să vă răniți grav!

| Teodora38 a răspuns:

Pune-i ceva rece pe mana apoi si cu parintii tai. Asa este cel mai bine