| Danescu_Daniel_1999 a întrebat:

Am un frate de care nu mai stiu nimic de aproximativ 8 ani. Eu sunt din Craiova si am incercat si cu politia sa dau de el dar s-au lasat patimasi... Acum am auzit un zvon ca el ar sta in zona "dristor" Bucuresti si ca ar munci. Mai exact face reparatii prin blocuri. El se presupune ca sta in zona aceea de 7 ani cu sotia lui care ar da cu matura prin scara blocului. Cateva descrieri : Este brunet, inchis la culoare, il cheama Simionescu Liviu, in jur de 170, apx 80-90kg, are 48 de ani. Daca ma poate ajuta cineva as fi foarte recunoscator. Multumesc!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti sigur ca iti este frate? Tu 17 ani, el 48 de ani... poate iti este tata!

| Danescu_Daniel_1999 explică (pentru Violleta2022):

Pai tu de unde ști ca am 17 ani? Ești cumva da la SRI?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Danescu_Daniel_1999):

Din postarile tale! Daca in 18 ianuarie aveai 18 ani, anm dedus ca in sept 2018 aveai 17 ani!

Uite aici:
"în 18 Ianuarie | Danescu_Daniel_1999 a întrebat:
Salut! Am 18 ani si 1.80m înălțime dar doar 60kg... Vreau sa ma apuc de sală sa cresc... sa iau creatina si dextroza din prima sau dupe 2. 3luni?"

Sursa: https://www.tpu.ro/......din-prima/

| Violleta2022 a răspuns (pentru Danescu_Daniel_1999):

Vad ca le ai cu minciunile masiv, ba declari ca ai BMW, ba ca ai Ford mondeo, ba un chevrolet spark...si toate in decurs de cateva luni.
Uite aici:
https://www.tpu.ro/......din-prima/

| Danescu_Daniel_1999 explică (pentru Violleta2022):

Drăguță ca să îți spun asa? am postat în numele tatălui meu care din fericire și-a găsit fratele. Dar nu te interesează pe tine asta

| Danescu_Daniel_1999 explică (pentru Violleta2022):

Dă-mi cerere pe fbk și îți fac și o prezentare cu mașinile pe care declar ca le am? Eu am cu ce sa documentez... Pana atunci out plase

| Bondarel99 a răspuns:

Nu ai cum sa dai de el dacă știi cum îl cheamă? Adică ai încercat măcar sa îl cauți, tu sau familia ta? In era tehnologiei, imediat afli, pui un anunț pe Facebook și intr-o zi poți da el. Sau angajezi un detectiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angajeaza un detectiv particular.

| tril a răspuns:

Ai putea da Politiei datele aflate. Asa ar putea sa intrebe ei la Sectia din Bucuresti de care apartine zona.