| teodorthegame a întrebat:

As vrea foarte mult sa ma înscriu la fotbal, dar părinții mei nu prea sunt de acord... Cum sa ii conving sa ma dea la fotbal? Dau funda

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Pai spune-le ca le promiti ca vei invata la fel de bine si explica-le ca daca ti-e sa se intample ceva se poate intampla si pe strada. Iar daca tot spun nu, du-te pe ascuns si cand afla poate ca se vor obisnui cu ideea. happy

| Satango a răspuns:

Bună!
Pentru ai convinge trebuie întâi să ştii din ce motive nu te lasă. Discută cu ei.

| Criss0934 a răspuns:

Arata-le cat de bun esti si ca asta este pasiunea ta.