| Dfhyt8 a întrebat:

Astăzi am aflat ca străbunicul meu este pe jumătate maghiar, adică mama lui este de etnie maghiara, iar tatăl lui este roman, am mai aflat ca mai am o străbunica din partea mamei care este unguroaica, vreau sa știu dacă sunt maghiar.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, vreo 10-15% esti

| sofisis a răspuns:

Ai si sange de maghiar dar esti roman.

| Bizon95 a răspuns:

NOPE
toti suntem din Africa, adica negrii bantu, pentru ca s-a DOVEDIT negru pe alb ca exista un Adam stiintific, adica oamenii erau la un moment dat numai intr-un colt al Africii si a venit o calamitate naturala care a omorat aproape toti oamenii, au mai ramas 2mii iar un barbat a avut o mutatie relativ la inteligenta si NUMAI urmasii lui au supravietuit... asta e o chestie DOVEDITA

deci, daca esti negru bantu, ce mai conteaza ca esti si putin HUNgur? big grin

| gemeni6226 a răspuns:

Am avut in liceu o colega cu nume maghiar si parinti maghiari ambii si spunea ca e romanca. Dupa parerea mea fiecare om este exact ceea ce simte in suflet ca este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nemtudom poate esti bozgor happy

| Termopile a răspuns:

Esti maghiar in proporție de maxim 6%, in principiu ar trebui să fi român nu maghiar ca ai tu două rude maghiare nu te face maghiar. Mama ta in schimb este pe jumătate maghiară nu știu tatăl tau ce este dar nu cred că ai moștenit prea multe gene de maghiar.