| Marian2314 a întrebat:

azi dimineata am fost la cafea singur.Ma duc la toaleta bat de 2 ori la usa si nimic.Iese omul si incepe sa strige la mine ca de ce bat..eu i-am zis ca am batut sa ma asigur daca e cineva si daca ar fi spus ca e ocupat era ok.Cum sa ma comport cu astfel de persoane? Nu suport oamenii ca astia!

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca omul se scremea si nu putea raspunde in acel moment. Rabdarea nu prea te caracterizează.

| sabin89 a răspuns:

Dacă a întrebat de ce bați, puteai să zici că ai auzit niște scremete acolo și erai îngrijorat să nu fi pățit ceva. Ar fi apreciat gestul

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca eram in locul tau ii raspundeam cat puteam de serios ca am batut din politete. Daca mai facea gura ii ziceam direct in fata : Daca mai faci curent iti dau la m**e pana te albesc si la cat esti de babalac nu cred ca rezisti mult ( exact asa am facut si ala a plecat de nici n-a mai comentat inapoi ). Tu trebuie sa dai dovada de buna crestere la prima incercare, daca omul se simte e ok, daca continua ii raspunzi cum sti tu mai bine ca dupa daca mai incerci a doua oara cu politetea te eticheteaza drept om slab si mai tare te ia la impins vagoane.

| Marian2314 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Mda si de ma lovea lucra lejer 3-4 luni sa isi plateasca amenda +ca as fi depus plangere si doar asa linisteti niste salbatici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

îl bați cum l-ai bătut pe ăla mic acu 2 luni

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru anonim_4396):

Din poza nu prea pare genu' laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru BuLaNNNeL):

Https://www.tpu.ro/......al-lui-nu/
e nu

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce memorie ai. Tipului ăstuia ii trebuie un consult de specialitate psihiatrica cât mai repeeeeede. Foarte frumos a pus problema userul: "suntserios" rolling on the floor)

| Marian2314 explică:

SIgur.Si eu ce am scris sus macar stii sa raspunzi la subiect in loc sa scrii ce a fost in trecut? Auzi baiete daca te injura unul pe strada si incepe sa te agreseze ce faci? Te lasi? Ia sa-ti aud raspunsul sa vad ce spui Domnule perfect in toate!

| Marian2314 explică:

E clar cu voi.Nu stiu daca cativa dintre voi aveti macar 15 ani.Ca doar asa raspund copii la astfel de intrebari! Daca era o persoana matura stia ce sa spuna insa voi...mai bine nu scrieti

| Marian2314 explică:

Grea limba romana happy

| Marian2314 explică:

Putea macar sa spuna ca e ocupat.De fiecare data cand sunt in baie si bate o persoana la usa intotdeauna spun ca e ocupat...grea educatia asta pentru oamenii de 30 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marian2314):

Dacă eram în locul lui îți dădeam și 2 capace

| EcceHomo a răspuns (pentru anonim_4396):

Capace de Noroc? Ce e sub ele?
Mai e promoția?

| anonim_4396 a răspuns (pentru EcceHomo):

Nu

| EcceHomo a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu îi dădeai capace de Noroc sau nu mai este promoția?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru EcceHomo):

Nuwinking

| Marian2314 explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi place sa ma bat si in plus unii ma critica pentru asta.Una este sa te bati si alta este sa te aperi, dar unii nu vor intelege asta.Nu-mi place sa ma bat, dar nu-mi place sa ma injure unul daca am zis ceva corect.