| anonim_4396 a întrebat:

Azi la scoala doamna de informatică m-a mustrat/umilit in fata tuturor colegilor. Daca eram vinovat nu ziceam nimic, dar a făcut asta din cauza ca o persoana ce o cunosc a venit in timpul orei si nu i-a dat doamnei buna ziua ca avea nevoie de mine urgent. Dar in loc sa ii spuna lui se apuca sa tina morala "clasei"(se uita la mine tot timpul). Mai zice si dupa ca ea acum crede ca intre mine si persoana aia suntem egali, gen fără cei 7 ani de acasa, cand chiar mă strădui sa fiu cat mai politicos indiferent de situatie.Eu i-am zis la nervi dar pe ton calm sa nu se ia de mine ca nu sunt acceasi persoana ca si ea dar dupa a zis colegilor "uitati, trageti si voi o concluzie".Eu ma rugam in minte sa imi dea Doamne putere de iertare, dar partea naspa a fost ca m-a scos la tabla si se comporta ca si cum ii parea rau, atuncia imi daduse un fel de sah mat.Mi s-a mai intamplat asta, dar nu facuta de un profesor, nu mi-e greu sa trec peste asta, dar este asa un sentiment neplacut de frustrare. Naspa este ca sunt si a 9 a pe mate info info intensiv. Deci cum as putea trece peste sentimentul ala neplacut, noroc ca colegii nu au zic nimic, gen sa rada sau ceva. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da-i incolo... nu o sa iti mai aduci aminte peste 2 saptamani. Baga un film de comedie ^_^

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"o persoana ce o cunosc a vn in timpul orei si nu i-a dat doamnei buna ziua ca avea nevoie de mine urgent"

totuși, TU ce ai făcut?

| Wr3nch a răspuns:

Nu ai ce, asa is unii profi. Zi mersi ca nu a fost mai rau, alti iti dadeau si un 4laughing

| cristimihailov a răspuns:

Uita-te la niste desene animate si o sa iti treaca.

| Iote a răspuns:

Si de ce te-a scos urgent de la ora? Ardea casa? Nu putea astepta pana in pauza? Tu esti vinovat ca permiti prietenilor sa faca asta.