| DragosMatei123 a întrebat:

ce credeti ca ar fi mai bine sa-i cumpar fiului meu, un tricou cu spidermann sau o curea pentru blugii lui noi? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca esti inca un copil mic, daca stafurile tale sunt de genul:
"bate-ti parintii daca nu-ti dau ce vrei tu" sau:
"Da, daca as fi avut vreodata o fosta".
Am sa te ignor defintiv, oricum nu-i plac mincinosii si prostii!

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu cred ca el s-ar bucura mai mult primind un tricou cu Spiderman decat o curea.E doar parerea mea.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le parintilor sa-ti cumpere ce ai nevoie si ce-ti doersti.

Cat privesc copii tai... poate peste cativa ani, daca iti vei gasi o partnera sa-i faci. Doar 2 saptamani in urma, scriai ca raspuns altcuiva: "Da, daca as fi avut vreodata o fosta", ceea ce confirma faptul ca esti singur si esti tu insuti un copilas, care nu a avut in viata lui nici un fel de relatie cu fetele.

| DragosMatei123 explică (pentru Violleta2022):

Ma sperii cat de mult te uiti la oameni la profil, sunt "alindragos322", un vechi utilizator blocat de tine si nu pun intrebari si raspunsuri in mod serios. De cele mai multe ori e bine sa-mi ignori raspunsurile si intrebarile puse "la mistouri", ca tot le iei prea mult in serios.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DragosMatei123):

Evident, cand esti prins cu minciuna, de dai drept altul.
Ca ti-ai facut un alt cont pe TPU ca sa minti mai departe, bravo, tocmai ai reusit sa te faci de ras si cu asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru DragosMatei123):

Evident ca esti inca un copil mic, daca stafurile tale sunt de genul:
"bate-ti parintii daca nu-ti dau ce vrei tu" sau:
"Da, daca as fi avut vreodata o fosta".
Am sa te ignor defintiv, oricum nu-i plac mincinosii si prostii!

| Mogiojojo a răspuns:

Ok, nu e de mine pe-aici laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DragosMatei123 explică:

Tin sa spun cai cadou de ziua lui de niculae nu-i iau nimic ca nu merita

| DragosMatei123 explică:

Am zis sa-ti raspund sincer si politicos, deoarece ma enervezi. Nu are rost sa-ti dau block, deoarece raspunsurile tale, desi incerci sa fii de ajutor unor oameni cu probleme total paralele de tine, sunt de multe ori penibile, amuzante si nefolositoare. Te faci de ras des prin obsesia ta de a te certa cu orice utilizator TPU pe care il intalnesti, care, desi te ia cu frumosul, tu ii raspunzi cu uratul. Sper ca ai inteles ce am scris, lasand la o parte "mindset"-ul tau de feminista superioara, pe care ar trebui deja sa-l bine constientizezi.

| natalia7prut a răspuns:

Ambele de crezi că are nevoie e fiul tău nu cred că ai de ce să te plângi.

| andradapisi389 a răspuns:

Tricou