| mihaitza232 a întrebat:

cine im poate zice cate episoade are sword art online si cand apar cele noi ii dau funda sau macar spuneti cate episoade are plz

Răspuns Câştigător
| Platinumus a răspuns:

Salut,am auzit ca are 25 de episoade si apar fiecare duminica(pe siteul care ma uit eu adica www.deseneanime.ro) ultimul episod va fi in ziua de Craciun sau Ajun

| mihaitza232 explică (pentru Platinumus):

Dar pe deseneanimate sunt doar 18 episoade

| Platinumus a răspuns (pentru mihaitza232):

Pai apar in fiecare duminica cate unul...au ajuns cu subtitrarile la 18 ep duminica viitoare va mai veni un ep s.a.s.a

3 răspunsuri:
| mihaitza232 explică:

Pe desene animate sunt doar 18 episoade