| fdsfd674 a întrebat:

Salut TPU! Cum a fost prima data cand v-a placut de o fata iar ea nu a simtit la fel, cum ati procedat?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am incercat cu alta. big grin

| LoveSleep a răspuns:

Nu mi-a pasat de ce simte ea, nici nu cred ca am întrebat-o vreodată dacă simte ceva. M-am concentrat pe ceea ce simt eu.
După vreun an de jocuri stupide de copii de liceu, m-am plictisit sa ii mai dau atenție.
După ce n-am mai făcut-o s-a prins ca de fapt ma plăcea, dar m-a durut în cot și pana la urma mi-a dat block.

Asta a fost prima și singura data când o tipa nu a simțit la fel.
Experienta asta m-a marcat profund. Nu chiar.

| SilentRain a răspuns:

M-am oftigat și m-am resemnat

| Paul754880338 a răspuns:

Simpatia, dragostea, simpla atractie, sau compatibilitatea perfecta sunt rotite precise ale unui mecanism complex numit "perpetuarea speciei". Deci nu incerca sa dramatizezi daca nu exista reciprocitate! Asta inseamna ca esti pregatit sa simti sau sa exercitii atractie, esti deci pregatit sa procreezi, dar mai ai de cautat persoana potrivita. Scuza-ma daca am fost mai mult pragmatic decat poetic, dar sigur ai inteles ce vreau sa spun.